Administrator (M/Ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 06/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 42
Oglas za posao

„DDC MULTILINGUAL SERVICES“

BRAĆE PODGORNIKA BB

78000 BANJA LUKA

Opis posla:

• Istraživanje i dodavanje novinarskih podataka i ažuriranje baze podataka u skladu sa zaštitom podataka,

• održavanje tačnosti baze podataka kroz produktivno istraživanje i unos podataka,

• upravljanje vremenskom efikasnošću za ispunjavanje ličnih KPI-eva. Potrebni uslovi:

• Posvećenost detaljima i tačnost u obavljanju poslova,

• sposobnost provođenja produktivnih istraživanja putem interneta i povremeno telefonom,

• sposobnost suočavanja sa novinarima na svim nivoima,

• interes za medijsku industriju je plus,

• poznavanje rada na računaru -MS Office.

Lične osobine:

Komunikacija:

• Odlične verbalne, pisane i interpesonalne vještine su ključne.

Jezik:

• Njemački jezik na nivou B2 ili većem, pisanje i govor.

Motivacija:

• usmjerenost na ciljeve

• ispunjava ciljeve i standarde na vlastitu inicijativu, uključujući ponavljajuće zadatke.

Timski rad

Organizacija:

• Sistematski radi, efikasno koristi vrijeme,

• sposobnost određivanja prioriteta, zadataka sa više zadataka i ispunjavanja rokova bez nečijeg nadžora.

Upravljanje promjenama:

• Prilagodljiv, zainteresiran za učenje i razvoj u susret promjenjivim situacijama,

• entuzijastičan pristup uvođenju nove tehnologije

Povjerljivost:

• Potrebno je posvetiti dužnu pažnju svim saznanjima i informacijama koje se odnose na finansije preduzeća i klijente,

• takođe se moraju pridržavati pravila kompanije i poštivati svu imovinu i opremu kompanije.

Zainteresovana lica mogu nas kontaktirati putem mejl adrese:

posaobl@ddcce.ba

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoDrugo
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaDrugo