Diplomirani inženjer građevine/ arhitekture (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 24/07/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 70
Oglas za posao

DOO “INVEKO PROJEKT”

Prijave na oglas  slati na kontakt email: contact@invekoprojekt.eu

in na telefon 033/ 634-202

OPIS POSLOVA:

  • Rukovodi, organizuje i nadzire rad na izgradnji objekata
  • Vodi građevinske knjige i građevinske dnevnike
  • Pravovremeno, kvalitetno, zakonito, stručno i savjesno obavlja poslove i radne zadatake iz djelokruga svog opisa poslova

Obavezni uslovi:

  • VSS, visoka stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo
  • Položen stručni ispit
  • Poznavanje rada na računaru  (MS Office, MS Outlook, AutoCAD, Revit)
  • Položen vozački ispit B kategorije, aktivan vozač

Dodatni uslovi:

  • Predanost poslu, pedantnost i temeljitost
  • Komunikativnost i orijentisanost ka timskom radu
  • Sposobnost brzog usvajanja znanja
  • Visok nivo motivacije i inicijative u radu

 radno iskustvo poželjno

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko