Doktor medicine (M/Ž)

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 18/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 88
Oglas za posao

JU Zavod za hitnu medicinsku pomoć KS raspisuje

JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos na određeno vrijemeu trajanju do 1 (jedne) godine

1. Doktor medicine-6 (šest) izvršilaca

Opći uslovi:

 a) da je državljanin BiH

 b) da je stariji od 18 godina

c) da ima opću zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova i radnih zadataka radnog mjesta

Posebni uslovi:

-VSS Medicinski fakulte

t-Položen stručni ispit-posjedovanje važeće Licence za samostalan rad

 -radno iskustvo:1 godina

Opis poslova:

1- obavlja poslove i radne zadatke u ambulanti i na terenu po rasporedu;- rukovodi timom na terenu;- pruža hitnu medicinsku pomoć na mjestu povrede ili naglo oboljelom u transportu, u kućibolesnika i u ambulanti;

 2- odlučuje o načinu pružanja medicinske pomoći, izdaje nalog medicinskom tehničaru i propisujeterapiju, određuje trijažu i način transporta;- vodi brigu o ispravnosti i dovoljnoj količini medicinske opreme u timu;

 – obavezna kontinuirana edukacija iz oblasti hitne medicinske pomoći;- obavlja sve druge poslove koji odgovaraju njegovoj stručnoj spremi po nalogu neposrednogrukovodioca.

Mjesto rada: lokaliteti ustanove na području Kantona Sarajevo

 Radno vrijeme: smjenski rad, turnus

 Iznos osnovne plaće: 1.973,00 KM

Detaljnije o konkursu na linku:

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plata1.000 - 1.500 KM
  • Nivo u karijeriMenadžer
  • IskustvoDrugo
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko