Inžinjer građevinarstva-smjer niskogradnja (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 23/07/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 34

Prijave na oglas slati na kontakt email: kadrovska.bm@gmail.com

Kontakt osoba: Admira

Kontakt telefon: 033 473 551

Više informacija:

BM

Opis poslova:

-Operativno vođenje gradilišta na terenu,

-Koordinacija sa nadzorom i drugim izvođačima,

-Kontrola i nadzor prilikom realizacije projekata,

-Saradnja sa isporučiocima opreme i usluga, priprema prijedloga o najpovoljnijim isporučiocima

Obavezni uslovi:

VSS – diplomirani inžinjer građevinarstva-smjer niskogradnja

Položen stručni ispit

5 godina radnog iskustva nakon položenog stručnog ispita

Odlično poznavanje rada na računaru

Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Kreativnost, inovativnost, snalažljivost i odgovornost prema poslu

Motivisanost i spremnost na stalno učenje, usavršavanje i napredovanje

Fleksibilnost, samoincijativnost, proaktivnost, sposobnost rada pod pritiskom

Vozačka dozvola B kategorije

 radno iskustvo obavezan uslov

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • Iskustvo5 - 10 godina
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko