Inžinjer konsultant (m/ž)

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 25/06/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 114
Oglas za posao

Prijave slati  putem pošte ili lično na adresu :

DOO ‘’BH ALUMINIUM’’ Njegoševa bb, 75440 Vlasenica

ili na email hr.bh@alumil.com

Više informacija:

DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU

„BH ALUMINIUM“ VLASENICA

Broj:  207/20

Na osnovu člana 39. stav 2. Ugovora o osnivanju Društva sa ograničenom odgovornošću ‘’BH Aluminium’’ Vlasenica, broj: OPU 3483/11 od 21.10.2011. i Odluke o izmjenama i dopunama osnivačkog akta – Ugovora o osnivanju D.O.O ‘’BH Aluminium’’ Vlasenica, notarski potvrđen pod brojem OPU 3206/18 od 24.10.2018., Direktor, raspisuje:

KONKURS ZA  PRIJEM U RADNI ODNOS

INŽENJERSKI KONSULTANT – 1 izvršilac

Mjesto rada: Banja Luka

Opis poslova:

*Promoviše i predstavlja Alumil arhitektonske sisteme kod projektanata, arhitekata, investitora i većih građevinskih kompanija.

*Obezbjeđeuje relevantne informacije potrebne u fazama projektovanja i izbora materijala i proizvođača za određene projekte. Pruža podrške kupcima kod dobijanja projekata. Obezbjeđuje odgovarajuću tehničku dokumentaciju, specifikacije, ponuda za klijente u saradnji sa tehničkom podrškom.

*Kreira tehnička rješenja za projekat u saradnji sa tehničkom podrškom.

*Prati aktivnosti konkurencije u svojoj oblasti. Uspostavlja i održava veza sa projektantima, investitorima i građevinskim kompanijama. Prati javne tendere. Nudi rješenja i proizvode Grupacije Alumil. Vrši stalnu komunikacija sa konsultantima prodaje, tehničkom podrškom i marketingom. Izrađuje specifikaciju materijala za projekat. Vrši sedmično i periodično izvještavanje.

*Prati strateške klijente, priprema specifikacije materijala i pruža tehničku podršku u saradnji sa službom tehničke podrške i prati isporuku robe za ove klijente.

Za svoj rad odgovara Direktoru prodaje.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

OPŠTI USLOVI ZA SVE POZICIJE:

-zdravstvena sposobnost,

-vozačka dozvola B-kategorije,

-poznavanje rada na računaru,

-da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak i da nije kažnjavan (dostavlja se pri zasnivanju radnog odnosa).

Posebni uslovi: VSS arhitektonskog smjera, poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, odlično poznavanje engleskog jezika.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Konkurs je otvoren do 30.06.2020. godine.

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko