Medicinska sestra-tehničar (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 15/06/2020
  • Aplikacije 1
  • Pregledi 202

Ukoliko ste ambiciozni, vrijedni i prepoznali ste se u opisu posla, molimo vas da vaše prijave šaljete na email info@nasamalaklinika.net

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati:

• Srednja, viša ili visoka medicinska stručna sprema ( Medicinska sestra/tehničar)

• Položen stručni ispit

• Licenca – Odobrenje za samostalan rad

• Poznavanje engleskog jezika

• Poznavanje rada na računaru

OPIS POSLA:

• Zakazivanje termina za preglede, kontrole, operativne zahvate

• Rad u smjenama

• Rad u operacionoj sali

• Aktivno učestvuje u procesima asistiranja ljekaru i kontrole pacijenata

• Pružanje informacija pacijentima o našim uslugama, načinima izvođenja planiranih procedura

• Vrši sve administrativne poslove u vezi sa zakazivanjem i procesima rada sa pacijentima

• Vrši arhiviranje medicinskih i drugi podataka u skladu sa propisanim standarima

Nudimo :

• Stabilno radno okruženje

• Redovna i simulativna mjesečna primanja

• Mogučnost usavršavanja i napredovanja

• Rad u dinamičnom okruženju i ugodnom ambijentu

• Rad sa eminentnim stručnjacima iz oblasti medicine

OČEKUJEMO :

• Stručnost

• Timski rad

• Predanost poslu

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko