Menadžer prodavnice (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 25/06/2020
  • Aplikacije 1
  • Pregledi 186

Prijaivte se na oglas i pošaljite svoj CV na sarajevobih@dogostore.com

Dogo Sarajevo

Ukoliko ste ambiciozni, dinamični i tražite posao u kojem ćete moći izraziti svoje profesionalne sposobnosti, imati priliku za stalno usavršavanja i napredovanja, u stanju ste inspirisati druge i zaslužiti njihovo poštovanje, prijavite se na radno mjesto:

MANAGER/ICA PRODAVNICE (M/Ž)

Opis posla:

Praćenje prodaje, stanja zalihe, analiza prodaje;

Uredno vođenje zakonom predviđene dokumentacije u saradnji sa kolegama;

Plasiranje vizuala putem FB i Insta;

Staranje da se vizuelni merchandajzing obavlja u skladu sa korporativnim uputstvima;

Pravljenje izvještaja za Upravu društva;

Komunikacija sa računovodstvom, veleprodajom, skladištem u cilju rješavanja prepreka;

Po potrebi usluživanje kupaca i pomaganje pri izboru, te prodaja i obračun robe;

Preuzimanje, sortiranje i slaganje robe, te provjeru stanja artikala;

Uvjeti:

SSS, srednja stručna sprema (minimum);

Izražene komunikacijske i liderske vještine;

Sposobnost da druge inspirišeš i potakneš da ostvare vrhunske rezultate;

Ljubaznost i uslužnost;

Odgovoran pristup radnim zadacima;

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

Poznavanje engleskog jezika;

Poželjno poznavanje rada u program Panteon;

Nudimo:

Rad u sofisticiranom okruženju na prodaji obuće izuzetno zanimljivog brenda Dogo®;

Poticajnu i prijateljsku radnu sredinu;

Mogućnost kontinuiranog učenja i usavršavanja;

Zaradu po učinku uz zagarantovanu osnovicu;

Lokacija: Sarajevo, Alta SC

Broj izvršilaca: 1

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriMenadžer
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaSrednja škola