Organizator transporta – distributivni centar Mostar

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 16/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 58

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje se bavi djelatnošću pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje

 KONKURS za slijedeće radno mjesto

 Organizator transporta – distributivni centar Mostar – 1 izvršilac

 Opis radnog mjesta:

  • Organizuje rad distributivnog centra, upravlja ljudskim resursima, procesima rada i prati rad centra u saradnji sa rukovodiocem centra
  • Svakodnevno planira, organizuje i kontroliše zaduženje i razduženje kurira pošiljkama, opremom  i sredstvima za rad
  • Vrši optimizaciju linija dostave u distributivnom centru
  • Prati ispravnost i opremljenost vozila, upućuje ih na tehnički pregled, servis i popravku
  • Organizuje edukaciju kurira na terenu, prati njihov rad i ocjenjuje osposobljenost
  • Uredno i ažurno vodi evidenciju u sistemu, odlaže i čuva potrebnu dokumentaciju
  • Uočava nedostatke u organizaciji rada centra, daje sugestije i prijedloge poboljšanja.

 Opšti uslovi:

  • VSS ili SSS – poželjno saobraćajnog smjera, radno iskustvo od dvije godine na istim ili sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola B kategorije, poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

 Posebne vještine:

  • Izražene organizatorske sposobnosti, vještine rukovođenja i delegiranja poslova,  inicijativnost i ustrajanost,
  • sposobnost za brzo rješavanje problema, spremnost za stalnu edukaciju, privrženost timskom radu.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji
  • Izazovan i dinamičan posao
  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad od 3 – 6 mjeseci
  • Rad u ugodnoj atmosferi

 Svi zainteresovani svoje prijave mogu slati putem e-mail adrese:

 posao@euroexpress.ba
sa naznakom
“Konkurs – Organizator transporta – distributivni centar Mostar”

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoDrugo
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaSrednja škola