Pizza – majstor, Kuhar – mediteranske kuhinje, Kuharski pomoćnici

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 16/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 125
Oglas za posao

SUR „Megi“ restoran-pizzeria, r a s p i s u j e

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos

 Pizza – majstor – 1 izvršitelj

Kuhar – mediteranske kuhinje – 1 izvršitelj

Kuharski pomoćnici – više izvršitelja

 Za sva gore zanimanja konkurirati mogu i muške i ženske osobe.

 Od kandidata očekujemo:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Samostalnost i odgovornost u obavljanju poslova
  • Sklonost usvajanju novih znanja i timskom radu
  • Naobrazba u struci *

* (nije uvijet za kandidate sa solidnim iskustvom i predznanjem)

 Prijave o ispunjenju uvjeta i životopis poslati na e-mail:

 megi.resto@gmail.com

 ili nas kontaktirati za više informacija na telefon 063/282-179

Na razgovor za posao bit će pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Natječaj je otvoren do 20.06.2020. godine.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoDrugo
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaDrugo