Poslovođa u poslastičarskoj proizvodnji (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 30/06/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 60

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem e-mail: natasa.radulj@krajinaklas.com

ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Opis posla:

  • Nadzor, kontrola i vođenje procesa proizvodnje
  • Vodi računa o utrošku materijala i sirovina
  • Upravlja resursima, raspoređuje radnike na poslove prema zaduženjima
  • Odgovara za rad radnika i za poštovanje utvrđenih propisa i normativa
  • Odgovoran za tačno stanje poluproizvoda i proizvoda
  • Učestvuje u implementaciji novih proizvoda, te obučava radnika za proizvodnju novih proizvoda
  • Učestvuje u popisu

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Radno iskustvo poželjno al nije neophodno
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketA( Word, Excel, Power Point)
  • Sklonosta ka timskom radu, , marljivost, odgovornost , lojalonost,  snalažljivost, sistemtičnost, poštovanje rokova

 Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • Topli obrok
  • 3-4 puta godišnje proslave
  • 1 rafting godišnje o trošku firme

 Budite dio uspješnog tima!

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriMenadžer
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaSrednja škola