Pravnik/ca (M/Ž) „MALIŠIĆ“ EXPORT-IMPORT d.o.o.

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 04/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 33
Oglas za posao

 „MALIŠIĆ“ EXPORT-IMPORT d.o.o.  objavljuje:

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

PRAVNIK/CA   m/ž

Opis posla :-Poznavanje i praćenje zakonske regulative
-Priprema i izrada svih vrsta pravnih podnesaka
-Provjera i izrada ugovora Društva sa strankama
-Vođenje evidencije o sklopljenim ugovorima
-Zastupanje društva u upravnim ,prekršajnim i parničnim postupcima
-Sudjelovanje u procesima upravljanja ljudskim potencijalima (kadrovska evidencija)

 Uvjeti

-VSS  – završen preddiplomski i diplomski studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni
 studij prava
-komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu
-dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
-osoba sa iznimnim smislom za organizaciju, točnost i pravovremenost
-odgovorna ,stabilna i smirena osoba
-vozačka dozvola B kategorije
-brza prilagodba radnom timu

 Vještine:Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Mjesto rada:Čitluk
Prijave slati isključivo na e-mail: info@malisic.ba

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoDrugo
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko