Projekt menadžer (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 24/06/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 181
Oglas za posao

Prijavu na oglas možete izvršiti

  • direktno na email adresu info@bme.ba
  • pošte ili lično na adresu (radnim danom od 07 – 16h):
  • BME doo Tešanj, Kraševo bb, 74266 Tešanjka

BME d.o.o. Tešanj

Opis poslova:

  • razrada projekata sa projektnim timom;
  • definisanje i organizacija resursa na svim projektima;
  • učestvovanje u planiranju proizvodnje;
  • kontrola izvršenja projekata (plan – ostvarenje) i analiza;
  • podrška u procesu proizvodnje pri izradi projekata;
  • komunikacija sa kupcem;
  • vođenje, planiranje i realizacija tekućih projekata organizacije,
  • stvaranje novih ideja i pristupa, istraživanje i predlaganje najboljih praksi za efikasnije načine rada.

Potrebni uslovi:

  • VSS tehničkog smjera;
  • Minimum 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Poznavanje rada na računaru: Autocad, Microsoft office…;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, konverzacijska i pismena komunikacija;
  • Referent lista radnog iskustva
Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriMenadžer
  • Iskustvo2 - 3 godine
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko