Računovođa/knjigovođa (M/Ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 05/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 20
Oglas za posao

„EDEN HOTEL & SPA“ Mostar, raspisuje

 OGLAS
za slijedeće radno mjesto

 Računovođa/knjigovođa – 1 izvršilac

 Opis posla:

  • Knjiženje i kontrola bankovnih izvoda
  • Knjiženje i kontrola ulaznih i izlaznih računa, kompenzacija putnih naloga, plata
  • Administrativno vođenje zaposlenih – prijava i odjava radnika, vođenje ličnih dosijea i obračun troškova i putnih naloga
  • Usklađivanje kartica kupaca i dobavljača
  • Usklađivanje finansijskih i robnih izvještaja
  • Izradu mjesečnog bilanca stanja i bilanca uspjeha
  • Saradnja sa bankama i drugim finansijskim institucijama
  • Praćenje računovodstvenih, finansijskih, poreskih i drugih propisa, procedura i standarda
  • Izvještavanje prema nadređenim o aktivnostima
  • Sve druge aktivnosti koje spadaju pod posao računovođe

 Uvjeti:

  • VSS diplomirani ekonomist
  • Minimalno 1 godinu iskustva u odjelu računovodstva i finansija
  • Inicijativu i proaktivnost, entuzijazam i usmjerenost na ostvarivanje ciljeva
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • Želju za daljnjim učenjem i usavršavanjem
  • Vozačku dozvolu B kategorije
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office)

 Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Plaća i ostale naknade po dogovoru

 Mjesto rada: Mostar
Prijave slati putem e-mail adrese: info@edenhotelspa.com
ili dostaviti lično na adresu:

„EDEN HOTEL&SPA“ d.o.o. Mostar

Konak br. 18

88 000  M o s t a r

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoDrugo
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko