Radnik u PS4 centru

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 03/07/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 52

Životopise možete poslati na E-mail info@portal-esports.ba ili donjeti osobno svakim danom od 10h-20h na adresu:

KNEZA VIŠESLAVA BB SPC ORCA

Portal E-sports doo raspisuje natječaj za radno mjesto u PC/PS4 centru.

Opis radnog mjesta je:

– rad u pultu na naplati vremena, pića, grickalica i razne periferije klijentima

– pomoć klijentima u centru u slučaju da imaju neke poteškoće

– instalacija i nadogradnja igara na našim uređajima

– redovno održavanje higijene u centru

– izvršavanja ostalih zadataka po potrebi

Radno vrijeme centra je od 10h ujutro da 2h poslije ponoći.

Rad u smjenama.

20 radnih dana u mjesecu i 10 radnih dana slobodan po principu 2 dana radiš treći dan si slobotan.

Plata 650KM + bonus u slučaju većeg obima posla

Uredna prijava zdravstveno i mirovinsko

Uvjeti:

– Srednja Stručna Sprema

– Odlično poznavanje rada na računaru

– Poznavanje Gaming svijeta

– Uredna prijava na Birou

– Mjesto prebivališta u Mostar

Natječaj ostaje otvoren 5 dana od dana objavljivanja.

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plata500 - 1.000 KM
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaSrednja škola