Referent za prodaju i kupovinu nekretnina (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 30/05/2020
  • Aplikacije 1
  • Pregledi 57

Društvo ”S-RESORT” d.o.o. zbog otvorenja ”Turističkog naselja” raspisuje konkurs za sljedeća radna mjesta:

Mjesto rada : Sarajevo

REFERENT ZA KUPOVINU  I  PRODAJU NEKRETNINA    1 IZVRŠILAC

Potrebni uslovi:

  • VSS (ekonomski fakultet ili neki drugi fakultet ukoliko kandidat ispunjava tražene uslove)
  • poznavanje engleskog jezika
  • posjedovanje vozačke dozvole – B kategorija
  • spremnost na česta službena putovanja

Opis posla:

  • analiza slobodnih prostora  prodaju
  • pravljenje plana aktivnosti za kupovinu  ili prodaju prostora
  • traženje adekvatnih klijenata

MOLIMO VAS DA PRIJAVU NA KONKURS IZVRŠITE:

  1. Putem e-mail adrese: s.resortposao@gmail.com

Za sve dodatne informacije, možete pozvati na broj telefona 033/771-568

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko