Šef Odjeljenja za pravne poslove (m/ž)

Application deadline date has been passed for this Job.
Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 27/06/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 37
Oglas za posao

Kandidati će dostaviti svoju biografiju i dokaz o stručnoj spremi i položenom pravosudnom ispitu na adresu Karađorđeva broj 1, u Bijeljini ili elektronskim putem na adresu office@nasa-banka.com

OPIS RADNOG MJESTA

AD “ NAŠA BANKA “ BIJELJINA

Raspisuje

  KONKURS

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme, sa probnim radom

Na sledeće radno mjesto:

1. Šef Odjeljenja za pravne poslove, u Sektoru za pravne, opšte poslove i poslove bezbjednosti

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

– Stepen stručne spreme: VSS, pravni fakultet;

– Zanimanje (struka): diplomirani pravnik, položen pravosudni ispit;

– Radno iskustvo (opšte i na posebnim poslovima): minimum 3 godine radnog iskustva sa VSS u navedenom zanimanju, poželjno radno iskustvo u bankarskom sektoru i pravosuđu;

– Poznavanje stranog jezika: Engleski jezik;

– Poznavanje računarskih programa: obavezno poznavanje rada na računaru

– Posebni uslovi: da nije osuđivan na kaznu zatvora za neko od krivičnih djela protiv  privrede ili službene dužnosti.

Svi kandidati koji se prijave na Konkurs pored navedenih posebnih uslova moraju ispunjavati i sledeće opšte uslove:

1.da je državljanin BiH;

2.da je zdravstveno sposoban za obavljanje poslova konkretnog radnog mjesta;

3.da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani kako bi dostavili dokaze o ispunjavanju uslova navedenih u tekstu Konkursa.

Konkurs će biti otvoren do 07.07.2020. godine.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon +387 55 232 315.

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriMenadžer
  • Iskustvo2 - 3 godine
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko