Šef proizvodnje (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 16/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 21

LED Vision doo za proizvodnju, trgovinu i usluge Lukavac  zapošljava radnike na više radnih mjesta:

Pozicija: Šef proizvodnje (m/ž)

Broj izvršilaca: 1

Opis posla: Rukovođenje procesom proizvodnje LED rasvjete

Odgovornosti:

  • Rukovođenje realizacijom proizvodnje i zadataka na osnovu unaprijed utvrđenih planova, radnih naloga i normativa
  • Praćenje proizvodnje uz direktno uključivanje
  • Trebovanje materijala i opreme neophodne za adekvatan proces proizvodnje
  • Održavanje radnog mjesta urednim i čistim

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju:

  • VSS mašinskog smjera
  • Poznavanje softverskog paketa AutoCAD
  • Sposobnost organizacije i realizacije posla u uvjetima vremenske ograničenosti
  • Izražene vještine vođenja i upravljanja ljudima
  • Odlične organizacijske sposobnosti, sposobnost analitičkog razmišljanja i planiranja
  • Spremnost na timski rad
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju
  • Minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Nudimo Vam:

    • Mogućnost napredovanja
    • Mogućnost potpisivanja Ugovora na neodređeno

    Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu aplicirati putem e-mail adrese:

    Kao subject e-maila naznačiti: Prijava za posao – radno mjesto za koje konkurišete, a u prilogu je potrebno dostaviti detaljan CV, te dokaz o radnom iskustvu.

    Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

    Nakon izvršene selekcije, kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriMenadžer
  • IskustvoDrugo
  • SpolMuški
  • EdukacijaFakultetsko