Sekretarica (ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 19/06/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 149

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoje biografije sa uključenom fotografijom i motivacionim pismom možete poslati na adresu:

info@lifestyleclub.ba

Oglas ostaje otvoren do 22.06.2020.godine.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Pozivamo odgovorne, motivirane, pouzdane i ciljevima orijentirane osobe da nam se pridruže na radnom mjestu

Sekretarica (ž) 2 izvršioca

Opis radnog mjesta:  Rad u smjenama na recepciji Lifestyle Cluba u centru grada

Glavni zadaci i odgovornosti se odnose na:

– Prikupljanje i rekapitulacija ulazne podatke

– Vođenje evidencije članova kluba

– Vođenje administracije i pravljenje izvještaja

– Korespodencija e-mailom i telefonom sa članovima i klijentima

– Primanje i razduživanje članova kluba

– Nadzor nad kućnim redom kluba

– Ostali zadaci po potrebi i nalogu nadređenog

Opšti uslovi:

  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • SSS ili VSS
  • Prijava na Birou za zapošljavanje Kantona Sarajevo
  • Ili preko Studentskog servisa
  • Dokaz o nekažnjavanju

Posebne vještine i dodatni uslovi:

– Odlične komunikacijske i organizacijske vještine

– Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

– Proaktivnost i tačnost

– Urednost, fleksibilnost i ljubaznost

– Pozitivan stav prema poslu

– Vještine aktivnog slušanja

– Usmjerenost na klijenta

Prednost imaju kandidati ženskog spola

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolŽenski
  • EdukacijaSrednja škola