Serviser (m)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 19/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 25
Oglas za posao

Kompanija A.O. Leko radi širenja poslovanja, raspisuje

NATJEČAJ

za slijedeću poziciju

  • Serviser – 1 izvršitelj (Čapljina)

Opis poslova:

  • Usluga vulkanizacije (montaža/balansiranje putničkih, moto i C guma)
  • Usluga malih servisa
  • Usluga ugradnje mehanike
  • Dijagnostika
  • Pružanje podrške klijentima pri organizaciji ugradnje i servisa

 Uslovi za kandidate:

  • SSS; Najmanje srednja stručna sprema auto mehaničara ili drugog tehničkog smjera;
  • Vozačka dozvola;
  • Radno iskustvo u auto elektronici, mehaničarskoj struci
  • Radno iskustvo u komunikaciji sa klijentima (poželjno).

 Od vas očekujemo:

  • Sistemski i analitički pristup zadacima;
  • Tačnost i odgovornost;
  • Pozitivan stav i komunikativnost;
  • Profesionalnost;
  • Rad na terenu;
  • Timski duh.

 Obezbijedili smo vam odlične uslove za rad, mogućnost dugoročnog zaposlenja, obučavanje i usavršavanje, prijatno okruženje i napredovanje u skladu sa poslovnim uspesima.

Ukoliko se pronalazite u oglasu i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite nam CV i motivaciono pismo.

Mjesto rada: Čapljina

Prijave slati putem e-mail adrese:

capljina@ao-leko.com;
mostar@ao-leko.com

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoDrugo
  • SpolMuški
  • EdukacijaSrednja škola