Specijalista digitalnog marketinga (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 14/07/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 146

Prednost imaju kandidati koji trenutno nisu u radnom odnosu.

Vašu prijavu očekujemo najkasnije do 23.07.2020. godine, a možete je poslati putem naše mail adreseposao@velpro.ba

Mjesto rada: Sarajevo

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

– kreira, predlaže, razvija i primjenjuje planove od koncepta do njihove primjene;

– učestvuje u planiranju i osmišljavanju marketinških komunikacija i projekata na online medijima;

– učestvuje u planiranju, realizaciji i razvoju oglašavanja na online medijima;

– razvija nove kanale komunikacije na online medijima;

– osigurava kvalitetno održavanje korporativne internet stranice;

– osigurava kvalitetnu komunikaciju sa kupcima putem online kanala komunikacije.

Od Vas očekujemo:

– VII stepen stručne spreme

– minimalno 1 godina radnog iskustva

– inicijativa i proaktivnost

– aktivno korištenje MS Office paketa

– odlično poznavanje engleskog jezika

– vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

– rad u respektabilnoj kompaniji;

– izazovan posao i velika mogućnost za učenjem i nadograđivanjem postojećeg znanja;

– poticajno i podržavajuće radno okruženje;

– brigu o zadovoljstvu zaposlenika i pozitivnu organizacijsku klimu i kulturu.

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko