Tehnički radnik (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 19/06/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 132

Prijavu dostaviti na adresu:  „BAZENI“ D.O.O. ŠIROKI BRIJEG  DOBRIČ BB 88 220 ŠIROKI BRIJEG
 ILI PUTEM E-MAILA: JERKIC@JERKIC.HR

U PRIJAVI NAVESTI ZA KOJE RADNO MJESTO SE KANDIDAT PRIJAVLJUJE.

NATJEČAJ

za radno mjesto

  • Tehnički radnik – više izvršitelja (mjesto rada Široki Brijeg)

Opis poslova:

  • izgradnja i instalacija bazena i bazenske opreme
  • održavanje i popravak bazena i bazenske opreme

Uvjeti :

  • SSS/KV/NKV  (priučeni zidari, vodoinstalateri i električari su dobrodošli)
  • jasna i ljubazna usmjerenost prema klijentu
  • vozačka dozvola B kategorije

 Stručna sprema:

  • SSS/KV/NKV

 Što nudimo:

  • stalni radni odnos
  • službeni mobitel
  • dodatna edukacija

Oglas ostaje otvoren do 24.06.2020. godine.

Razgovor sa kandidatima će se obaviti u Mostaru 25. – 26.06.2020. godine.

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaSrednja škola