Trgovac (M/Ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 17/06/2020
  • Aplikacije 1
  • Pregledi 387

Prijave, uz priloženu biografju, dostavite putem mail-a posao@prevent.ba

 ili na adresu:

Dresscode d.o.o. Trg djece Sarajeva bb, 71000 Sarajevo

Više informacja o Prevent grupaciji u BiH potražite i na našoj zvaničnoj stranici

www.preventgroup.ba

PREVENT

VIše informacija:

Nasuspjeh se temeljinaiskusnom, kreativnomiobrazovanomkadruitimskomradu

Kontinuiranoulaganje u stručnostiobučenostnašihkadrova, u savremenuopremuitehnologiju,

štonasčiniVašimpravimizborom.

održavanjeirazvojvisokognivoakvalitetanašihproizvoda je ono

Pozivam0zainteresovanekandidate da se prijavenaoglas za radnomjesto

Trgovac (m/ż)

Radno mjesto u Sarajevu

Opis radnog mjesta:

provodi aktivnosti direktne prodaje u maloprodajnim objektima

brine se o zadovoljstvu kupacai pozitivnom iskustvu u maloprodajnom objektu;

vodi računa o merchandising standardima, izlaganju robe i urednosti u maloprodajnom

objektu;

daje prijedloge i sugestije za širenje asortimana na osnovu potražnje kupaca,

arhiviranje računa, uredno vođenje trgovačke knjige i ostale dokumentacije

Neophodni uslovi:

Srednja stručna sprema

Poznavanje engleskog jezika (B1)

Poznavanje rada na računaru (MS Office)

Posebne vještine:

Pouzdanost, odgovornost i inicijativnost

Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti

Fleksibilnost i pregovaračke spos obnosti

Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

Rad u timu profesionalaca

Moderno radno okruženje

Redovna i stimulativna primanja

Mogućnost usavršavanja

Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Proslijedite mu oglas!

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • IskustvoPoželjno
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaSrednja škola