Voditelj/ca maloprodajnih objekata (m/ž)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 18/06/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 128
Oglas za posao

info@malisic.ba

Više informacija:

„MALIŠIĆ“ EXPORT-IMPORT d.o.o., Čitluk, raspisuje

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

 Voditelj/ca maloprodajnih objekata (m/ž) – 1 izvršitelj

 Opis posla

  • Vođenje,organiziranje,usklađivanje i kontroliranje maloprodaje,
  • Organizacija rada maloprodaje,
  • Praćenje i procjenjivanje radne uspješnosti tima,
  • Unapređenje maloprodajnih jedinica uz stalni nadzor i kontrolu kroz ključne pokazatelje poslovanja,
  • Praćenje ulaza i izlaza robe kroz maloprodaju sa naglaskom na praćenje koeficijenta obrta roba, dobavljača i objekata, u cilju poboljšanja rentabilnosti poslovanja,
  • Praćenje i briga o zalihama,
  • Učešće u kreiranju prodajnih ciljeva, strategije i razvojnih planova za maloprodaju, realizacija i praćenje istih te izvještavanje nadređenih,
  • Marketinške aktivnosti vezane za unapređenje prodaje, te
  • Drugi srodni poslovi.

 Uvjeti

  • Viša ili Visoka stručna sprema, poželjan ekonomski smjer,
  • komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu,
  • dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket),
  • osoba sa iznimnim smislom za organizaciju, točnost i pravovremenost,
  • odgovorna ,stabilna i smirena osoba,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • brza prilagodba radnom timu,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno.

Mjesto rada: Čitluk

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriMenadžer
  • Iskustvo2 - 3 godine
  • SpolM/Ž
  • EdukacijaFakultetsko