Vozač – skladištar (m)

Jobo.ba za klijenta
  • Objavljeno: 29/05/2020
  • Aplikacije 0
  • Pregledi 295

„TOY“ d.o.o. Mostar, zbog povećanja obima poslovanja raspisuje

 NATJEČAJ

za slijedeće radno mjesto

 Vozač – skladištar (m)  –  1 izvršitelj

 Opis radnog mjesta:

  • Prijevoz i dostava robe;
  • Preuzimanje i kontrola dokumentacije koja prati robu;
  • Kontrola i osiguravanje uvjeta za siguran rad vozila (provjera ispravnosti vozila);
  • Poštivanje zakonskih regulativa vezanih za sigurnost sudionika u prometu;
  • Procesi primanja, skladištenja, otpremanja i dostave robe;
  • Briga o pravilnom transportu, skladištenju i čuvanju robe kako ne bi došlo do oštećenja ili uništenja robe;
  • Po potrebi obavljanje svih skladišnih poslova;
  • Suradnja sa ostalim organizacijskim jedinicama unutar tvrtke;
  • Samoinicijativa i predlaganje novih ideja u svrhu napretka poslovanja.

Detaljniji opis poslova pobliže se utvrđuje na dogovorenom razgovoru za posao u sjedištu tvrtke. Zaposlenik će po potrebi obavljati i druge poslove.

 Minimalni uvjeti:

  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • SSS
  • OBAVEZNO iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 2 godine. Osobe bez radnog iskustva na istim ili sličnim polovima neće biti uzete u razmatranje.
  • komunikativna, ozbiljna i marljiva osoba sa izraženim timskim duhom
  • osoba sa prebivalištem na području Grada Mostara

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu prema iskazanim performansama
  • Opuštenu radnu atmosferu
  • Rad u modernom okruženju sa mladim timom
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV isključivo putem e-maila: info@toy.ba

Pojedinosti oglasa
  • Okvirna mjesečna plataPo dogovoru
  • Nivo u karijeriRadnik
  • Iskustvo2 - 3 godine
  • SpolMuški
  • EdukacijaSrednja škola